Amerykański producent broni i wyposażenia taktycznego

Jednym z uznanych producentów wyposażenia taktycznego i praktycznych akcesoriów do broni palnej jest firma MagPul

Jednym z uznanych producentów wyposażenia taktycznego i praktycznych akcesoriów do broni palnej jest firma MagPul 18 sposobów na modne porządki. To amerykańska firma, która zaopatruje swoimi produktami nawet siły zbrojne USA. Siedziba firmy znajduje się w Teksasie.

Pełna nazwa firmy brzmi Magpul Industries Corporation. Oprócz zaopatrzenia wojskowego, MagPul produkuje również akcesoria dla prywatnych osób, sportowców, czy zwykłych miłośników broni i strzelectwa.

Oferta

Oczywiście ta amerykańska firma ma na świecie wiele sklepów stacjonarnych jak i internetowych. W ofercie tych sklepów są akcesoria do broni, magazynki, amunicja, a nawet odzież i idealne na ciężkie warunki pogodowe obuwie. MagPul produkuje świetne, wytrzymałe i trwałe akcesoria, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Co ciekawe porównując ceny artykułów tej firmy z innymi tego typu produktami w podobnych sklepach, Magpul wygląda na ich tle korzystnie. Po prostu ceny są bardzo przystępne. Oto niektóre ciekawe, dostępne produkty tej firmy:

  • zestaw dla zaawansowanych strzelców Bolt Action Magazine Well Hunter 700 Stock
  • praktyczny polimerowy chwyt przedni  RVG Rail Vertical Grip 1913 Picatinny
  • kolba UBR GEN2 Collapsible Stock to ostatnio popularny typ kolby do odpowiednich karabinków
  • uniwersalny zaczep Remington SGA przeznaczony do mocowania pasa nośnego
  • lekkie łoże MOE SL do AR15/M4 ze wzmocnionego polimeru z systemem pozwalającym na montaż różnych akcesoriów
  • ciekawe przedłużenie zwalniacza zamka do AR1p5/M4 z zestawem elementów do montażu. Przedłużacz umożliwia zwolnić zamek prawą ręką.

Broń palna

MagPul produkuje również kompletną broń palną. Pierwszy taki produkt zaprezentowany został w 2007 roku. Wśród produkowanej broni jest np. pistolet osobisty Magpul PDR. kalibru 5.56mm, czy popularny Magpul FMG-9 zaprezentowany w 2008 roku.

Obraz autorstwa Specna-Arms - Pixabay